530-100-105 oraz 530-200-205 biuro@karczowanie.pl

Specjalizujemy się w karczowaniu terenu, sprowadzaniu i zakupie drewna oraz zrębki drzewnej czyli materiałów przeznaczonych na opał lub do wykorzystania w przemyśle celulozowym.

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy profesjonalne i rzetelne podejście do zamówień. 

Oferujemy dostarczanie drewna dla potrzeb energetycznych, takiego jak zrębki drzewne (biomasa) czy też pellet oraz dla firm specjalizujących się w produkcji celulozy.

Każdemu klientowi zapewniamy indywidualne podejście do zamówień, atrakcyjne ceny, obsługę na wysokim poziomie oraz terminowe dostarczanie zamówionych produktów.

Dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami, jesteśmy w stanie dostarczać klientom towar drogą kolejową w kontenerach Innofreight czy też węglarkach oraz drogą lądową w specjalnych samochodach typu walkingfloor.

Oferujemy zrębki, trociny, pellet, drewno okrągłe oraz kominkowe.

Korzystamy z nowoczesnych urządzeń rozdrabniających materiał drzewny. Są to rębaki pochodzące od renomowanych producentów. Dodatkowo możemy pochwalić się bogatą flotą pojazdów transportowych i maszyn do przeładunku.

Przedsiębiorstwo Plurimo Sp. z o. o. posiada certyfikat, certyfikat FSC® (FSC® C117128)

Certyfikat FSC® gwarantuje, że nasza firma nie prowadzi handlu drewnem pozyskanym w sposób nielegalny, z kradzieży lub z obszarów o szczególnych walorach przyrodniczych.